O nas

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - teraz jest na to czas - nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być najwspanialszym dniem.

Thomas Dreier

Skąd jesteśmy?

Mieszkamy sobie w pięknym Gdańsku od samiuśkiego urodzenia i za nic nie planujemy się stąd wyprowadzać :) Z jednej strony niezliczone dobra natury - Zatoka Gdańska, plaże, rzeki, jeziora, lasy i to wszystko na wyciągnięcie ręki... To z przyrody właśnie czerpiemy pomysły i inspiracje. W jej towarzystwie relaksujemy się i wyciszamy od zgiełku codzienności. Z drugiej strony szum miejskiego życia, pędzącego swoim niesamowitym tępem, w który często wskakujemy i włączamy się w jego dziki nurt.

Co tworzymy?

Rękodziełem nazywamy rzeczy, które są wyrobem rąk ludzkich, powstają w sposób nieprzemysłowy.
W głowie twórcy pojawia się idea po czym następuje realizacja i powstaje coś... niepowtarzalnego, bo stworzonego od początku do końca przez człowieka.

Tak właśnie jest z nami i naszymi produktami. 100% rękodzieła! To Ci gwarantujemy :) Staramy się czerpać z natury jak najwięcej pomysłów oraz materiałów do produkcji, jednocześnie dbając o to, aby nie ingerować w jej unikalne piękno. W końcu to nasze dziedzictwo. Cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że drewno używane na naszym warsztacie pochodzi w dużej mierze z recyklingu. Nie potrafimy przejść obojętnie obok drewienka, w którym widzimy potencjał i ukrytą duszę. Bo proces tworzenia to również poszukiwanie i odkrywanie tego, co jest niewidoczne dla innych.

Po co jesteśmy?

Odpowiedź jest bardzo prosta! Aby sprawić uśmiech na Twojej twarzy :) Dla nas to największe szczęście i nagroda.

Rzeźbimy, szlifujemy, polerujemy, malujemy, zaplatamy - aby dać Ci coś wyjątkowego. Coś co będzie symbolem Twojej osobowości, talizmanem, czy po prostu pięknym dodatkiem do codzienności.

Pozdrawiamy!

Natalia i Łukasz


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl